SPÓJNIA Strykowo | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 33
Strzelone bramki 64
Stracone bramki 65
Klasa okręgowa
19 06/2021 18:00
SPÓJNIA Strykowo 1:3 GROM Czacz Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
81' Przemysław Adamczak
53' ARTUR MUSIELAK
37' DAMIAN KUIK
3' TOMASZ WALKOWIAK
35' Michał Kuźniarek
33' Marcin Mencel
34. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 06/2021 16:00
GWIAZDA Siedlec 1:4 SPÓJNIA Strykowo Boisko Siedlec (Siedlec, Leśna 1)
82' PIOTR KACZMAREK
65' BARTŁOMIEJ URBANIAK
46' BARTŁOMIEJ URBANIAK
35' BARTŁOMIEJ URBANIAK
9' RYSZARD PRZYBYŁA
78' Tomasz Pacygon
73' PIOTR KACZMAREK
73' MIŁOSZ GRINIG
38' Marcin Masiorek
33. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2021 18:00
SPÓJNIA Strykowo 5:1 HURAGAN Michorzewo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
70' Remigiusz Spychała
83' Mateusz Przybyłowski
76' Maciej Urbaniak
40' MATEUSZ BŁAWAT
21' Radosław Łuczak
19' Artur Witkowski
87' Mateusz Przybyłowski
61' BARTŁOMIEJ FAJFER
55' Jędrzej Matuszczak
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 06/2021 18:00
SPÓJNIA Strykowo 4:1 SOKÓŁ Duszniki Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
44' Bartosz Pigla
75' Maciej Urbaniak
32' BARTŁOMIEJ URBANIAK
10' BARTŁOMIEJ URBANIAK
8' Artur Witkowski
60' Daniel Szade
8' Bartosz Korpik
32. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2021 17:30
SOKÓŁ Kaszczor 0:1 SPÓJNIA Strykowo Sokół Kaszczor (Kaszczor, Sportowa 2)
79' Artur Witkowski
88' Michał Kuźniarek
89' BARTOSZ MATYSIK
86' BARTOSZ MATYSIK
89' BARTOSZ MATYSIK
83' PIOTR PAWLAK
78' Maciej Urbaniak
46' JAKUB NADOLNY
38' Jarosław Nadolny
23. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 05/2021 15:00
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2:1 SPÓJNIA Strykowo Stadion Rodan-Groklin (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)
47' Mateusz Przybyłowski
89' Bartosz Kossowski
74' Arkadiusz Kubicki
90' Krzysztof Trzybiński
88' Mikołaj Kiedos
65' Mateusz Kaczmarek
15' Krzysztof Pisarek
6' Michał Kuźniarek
29. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2021 18:00
SPÓJNIA Strykowo 0:5 TS GMINY Kamieniec Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
87' SZYMON HYJEK
80' Tomasz Gawron
57' Tomasz Gawron
25' Paweł Dzięcioł
16' Tomasz Gawron
89' Mateusz Przybyłowski
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 05/2021 18:00
SPÓJNIA Strykowo 4:2 PROMIEŃ Opalenica Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
29' JAN ZIMNY
54' JAKUB KRZYŻANEK
75' BARTŁOMIEJ URBANIAK
44' DAMIAN KUIK
39' PIOTR KACZMAREK
21' BARTŁOMIEJ URBANIAK
83' TOMASZ CICHY
81' Grzegorz Hojan
81' WIKTOR STEFAŃSKI
80' Michał Kuźniarek
75' BARTŁOMIEJ URBANIAK
66' Jakub Stężycki
37' Jakub Stężycki
66' Jakub Stężycki
28. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2021 13:00
SPÓJNIA Strykowo 1:2 ORZEŁ Granowo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
90'+2 HUBERT TOMCZAK
87' Jacek Kossowski
40' Maciej Urbaniak
90'+4 Szymon Kłosiński
89' Tomasz Pacygon
60' BARTŁOMIEJ URBANIAK
50' Michał Kuźniarek
26. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 04/2021 15:30
NKS Niepruszewo 3:5 SPÓJNIA Strykowo NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)
50' BARTŁOMIEJ URBANIAK
70' Krystian Olekszy
15' Maciej Urbaniak
40' Wojciech Sysiak
28' BARTŁOMIEJ URBANIAK
18' Wojciech Sysiak
11' PIOTR KACZMAREK
6' PIOTR KACZMAREK
81' TOMASZ GORZANIAK
80' Mateusz Przybyłowski
67' Wojciech Sysiak
50' Krystian Olekszy
48' PIOTR KACZMAREK
12' KACPER SZYMCZAK
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 03/2021 16:00
SPÓJNIA Strykowo 2:2 BRENEWIA Wijewo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
52' PATRYK PAWŁOWSKI
43' BARTOSZ SZULC
75' BARTŁOMIEJ URBANIAK
7' PIOTR KACZMAREK
90' SEBASTIAN DROŻDŻYŃSKI
77' PRZEMYSŁAW ZIELNICA
71' PIOTR KACZMAREK
65' Szymon Kokornaczyk
60' BARTOSZ SZULC
31' Maciej Sommerfeld
7' PATRYK PAWŁOWSKI
19. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 03/2021 13:00
DĄB Kębłowo 4:1 SPÓJNIA Strykowo Dąb Kębłowo (Kębłowo, Polna )
89' Krzysztof Laufer
59' Witold Zboralski
34' DAWID PROSICKI
29' DAMIAN KUIK
27' MATEUSZ BŁAWAT
90'+3 DAMIAN KARASIEWICZ
90'+1 Grzegorz Hojan
72' MARCIN GRZEŚKOWIAK
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 11/2020 13:00
GROM Czacz 0:6 SPÓJNIA Strykowo BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1)
84' TOMASZ BOROWICZ
76' Radosław Łuczak
48' Arkadiusz Szczygielski
35' MATEUSZ BŁAWAT
30' Radosław Łuczak
3' MATEUSZ BŁAWAT
73' FILIP IGNASZCZAK
32' MATEUSZ BŁAWAT
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 11/2020 13:30
SPÓJNIA Strykowo 1:0 GWIAZDA Siedlec Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
23' FILIP IGNASZCZAK
69' BARTŁOMIEJ URBANIAK
63' ADRIAN MATYSIAK
73' ŁUKASZ MATYSIAK
59' ŁUKASZ MATYSIAK
51' Michał Orkisz
45' Tobiasz Rosiński
16. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 14:00
SOKÓŁ Duszniki 0:1 SPÓJNIA Strykowo Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)
85' Krystian Kurkowiak
90'+3 DAMIAN KUIK
90'+3 Jarosław Dubrowski
90'+2 Piotr Szajkowski
57' Grzegorz Hojan
56' Bartosz Korpik
48' FILIP IGNASZCZAK
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 11/2020 14:00
SPÓJNIA Strykowo 2:1 JUNA-TRANS Stare Oborzyska Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
3' NIKODEM WŁODARSKI
75' BARTŁOMIEJ URBANIAK
65' BARTŁOMIEJ URBANIAK
90'+3 RAFAŁ JANKOWSKI
70' Mateusz Rajewski
60' DAMIAN KARASIEWICZ
45'+1 FILIP IGNASZCZAK
41' Maciej Sommerfeld
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 12:00
LZS Wronczyn 1:4 SPÓJNIA Strykowo LZS Wronczyn (Wronczyn )
86' BARTŁOMIEJ URBANIAK
75' Mateusz Stawny
48' FILIP IGNASZCZAK
42' BARTŁOMIEJ URBANIAK
14' PIOTR KACZMAREK
78' Mikołaj Kośmider
28' ADAM SZNABEL
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2020 14:30
SPÓJNIA Strykowo 0:5 NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
67' JAKUB HEMMERLING
57' Dawid Chełpa
45' DAMIAN KRÓLIK
41' DAMIAN KRÓLIK
7' Piotr Lizak
83' Łukasz Rajewicz
55' Dawid Chełpa
35' Michał Kuźniarek
11' Krystian Kurkowiak
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 15:30
PROMIEŃ Opalenica 3:2 SPÓJNIA Strykowo Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)
90' Maciej Sommerfeld
10' BARTŁOMIEJ URBANIAK
90'+2 Łukasz Rewers
84' Łukasz Rewers
63' Łukasz Rewers
80' Łukasz Rewers
60' PIOTR KACZMAREK
37' Bartosz Remplewicz
20' Maciej Sommerfeld
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2020 16:00
SPÓJNIA Strykowo 1:3 ORKAN Konarzewo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
75' IWO TOPORSKI
64' IWO TOPORSKI
59' Tomasz Dutkiewicz
43' Grzegorz Hojan
74' DAMIAN KUIK
90'+1 Tomasz Dutkiewicz
64' Grzegorz Hojan
61' WOJCIECH MICHALAK
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 15:00
ORZEŁ Granowo 3:1 SPÓJNIA Strykowo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
65' BARTŁOMIEJ URBANIAK
83' Arkadiusz Kubicki
90'+4 PATRYK DUDA
63' PATRYK DUDA
90' Michał Kuźniarek
90'+3 Michał Kuźniarek
90'+3 Michał Kuźniarek
81' PATRYK MAŃKOWSKI
68' PIOTR KACZMAREK
67' Maciej Kaźmierczak
66' MIKOŁAJ LECH
9. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2020 17:00
SPÓJNIA Strykowo 1:3 NKS Niepruszewo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
63' OLEKSANDR TOLHARENKO
58' Krystian Olekszy
26' Krystian Olekszy
83' Maciej Sommerfeld
68' MATEUSZ BŁAWAT
52' PIOTR KACZMAREK
42' OLEKSANDR TOLHARENKO
17' DOMINIK KUBIAK
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 18:00
LZS OTOROWO 4:2 SPÓJNIA Strykowo LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )
88' Przemysław Szała
69' Przemysław Szała
29' Rafał Krówczyński
11' JAKUB PAŹDZIERSKI
44' KACPER ADAMCZAK
4' FILIP IGNASZCZAK
85' Maciej Sommerfeld
68' DAMIAN KARASIEWICZ
55' Łukasz Rajewicz
3. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:00
BRENEWIA Wijewo 0:2 SPÓJNIA Strykowo Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19)
87' MATEUSZ BŁAWAT
50' FILIP IGNASZCZAK
62' Łukasz Rajewicz
59' DAWID GĄDA
52' PIOTR KACZMAREK
2. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 18:00
SPÓJNIA Strykowo 2:2 DĄB Kębłowo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
57' RADOSŁAW MICHNIKOWSKI
45' Maciej Urbaniak
41' RADOSŁAW MICHNIKOWSKI
15' PIOTR KACZMAREK
82' MARCIN ROGOZIŃSKI
90'+1 Michał Kuźniarek
88' Grzegorz Hojan
47' Maciej Sommerfeld
33' MATEUSZ BŁAWAT
24' KAROL CEGLAREK
1. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 08/2020 18:30
SPÓJNIA Strykowo 4:2 PROMIEŃ Opalenica Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
89' Łukasz Rewers
85' Maciej Urbaniak
59' Łukasz Rewers
54' Maciej Urbaniak
50' MATEUSZ BŁAWAT
35' KACPER SOBAŃSKI
70' TOMASZ CICHY
2. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności