SPÓJNIA Strykowo | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 22
Stracone bramki 34
Klasa okręgowa
09 11/2019 16:00
SUCHARY Suchy Las 6:2 SPÓJNIA Strykowo Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)
44' FILIP IGNASZCZAK
24' PIOTR KACZMAREK
89' Marcin Grabowski
85' Marcin Chorowski
68' Michał Jaśkowiak
63' MARCIN STRABURZYŃSKI - LUPA
42' Maciej Urbaniak
15' Michał Jaśkowiak
89' Krystian Kurkowiak
80' Mateusz Przybyłowski
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 16:00
SPÓJNIA Strykowo 1:2 ORKAN OBJEZIERZE Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
80' Piotr Majorczyk
72' Michał Biedny
61' Tomasz Chudziński
90'+2 MATEUSZ GRZĄDZIELEWSKI
90' Michał Kuźniarek
88' DAWID GAŁKA
80' Patryk Kurowski
60' Łukasz Rajewicz
65' BARTŁOMIEJ URBANIAK
51' BARTŁOMIEJ URBANIAK
65' BARTŁOMIEJ URBANIAK
3' MIKOŁAJ LIS
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 17:15
MIESZKO II Gniezno 4:1 SPÓJNIA Strykowo Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)
48' KACPER ZIMMER
25' BARTOSZ GOŹDZIŃSKI
23' KACPER ZIMMER
11' BARTOSZ GOŹDZIŃSKI
47' BARTŁOMIEJ URBANIAK
85' Mateusz Przybyłowski
81' BARTŁOMIEJ URBANIAK
3. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 17:00
SPÓJNIA Strykowo 3:2 ORZEŁ Granowo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
83' Tymon Jokiel
71' Tymon Jokiel
62' EDWARD CHAŁUPKA
55' BARTŁOMIEJ URBANIAK
16' Radosław Łuczak
69' Krystian Anioła
90'+4 EDWARD CHAŁUPKA
90'+4 EDWARD CHAŁUPKA
17' EDWARD CHAŁUPKA
6. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 18:00
SPÓJNIA Strykowo 1:1 LZS Wronczyn Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
56' Artur Witkowski
61' Radosław Łuczak
88' Przemysław Kolenda
82' Filip Banach
80' Grzegorz Hojan
67' Przemysław Kaczmarek
10' BARTŁOMIEJ URBANIAK
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 11:00
KS Canarinhos Skórzewo 4:2 SPÓJNIA Strykowo Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
54' FILIP IGNASZCZAK
17' BARTŁOMIEJ URBANIAK
82' MARTIN JENSEN
53' Wojciech Danielewicz
45'+2 Jakub Drozdowski
14' Patryk Ćwiertniak
70' Krystian Kurkowiak
63' Adam Baranowski
60' MARTIN JENSEN
16' Jakub Sobański
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 17:30
SPÓJNIA Strykowo 2:2 PROMIEŃ Opalenica Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
75' JAKUB KRZYŻANEK
57' BARTŁOMIEJ URBANIAK
53' Radosław Łuczak
49' Krzysztof Paryzek
90'+1 Krystian Kurkowiak
4. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:30
SPÓJNIA Strykowo 3:2 PATRIA Buk Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
82' MAKSYM SYNIACHENKO
15' MIKOŁAJ WITCZAK
85' PIOTR KACZMAREK
66' PIOTR KACZMAREK
21' Krystian Kurkowiak
71' Paweł Prugar
71' MAKSYM SYNIACHENKO
37' BARTOSZ KLAMECKI
2. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 16:00
SPARTA Szamotuły 2:0 SPÓJNIA Strykowo Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)
72' Kacper Szmyt
5' SŁAWOMIR ŁUCZEK
85' PIOTR KACZMAREK
78' FILIP KASZKOWIAK
69' Kacper Szmyt
67' Łukasz Rajewicz
46' Michał Kuźniarek
43' MATEUSZ LEMBICZ
41' TOBIASZ PIĄTEK
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności