SPÓJNIA Strykowo | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 30
Strzelone bramki 38
Stracone bramki 64
Klasa okręgowa
09 06/2018 18:30
LIPNO Stęszew 1:0 SPÓJNIA Strykowo Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)
86' Tomasz Woźniak
86' Patryk Kurowski
86' Tomasz Woźniak
77' BARTŁOMIEJ URBANIAK
66' MATEUSZ KRÓLIK
53' ARKADIUSZ SKÓRA
51' Maciej Scherfchen
45' Bartłomiej Jóźwiak
17' Krystian Kurkowiak
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2018 18:00
SPÓJNIA Strykowo 3:2 SOKÓŁ Duszniki Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
17' Grzegorz Hojan
90'+2 Szymon Szymański
90'+1 BARTŁOMIEJ URBANIAK
85' Maciej Urbaniak
60' Hubert Kosicki
90'+2 ARKADIUSZ SKÓRA
88' Michał Brychczyński
82' Łukasz Przewoźny
75' Piotr Szajkowski
74' Michał Kuźniarek
70' Jakub Szałata
60' Hubert Kosicki
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 17:00
OBRA Zbąszyń 1:1 SPÓJNIA Strykowo Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )
15' BARTŁOMIEJ URBANIAK
9' NORBERT CHEŁMIŃSKI
73' Daniel Kulus
72' Przemysław Matysiak
38' RAFAŁ KOWALSKI
33' BARTŁOMIEJ URBANIAK
27' MATEUSZ KRÓLIK
23. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 17:30
SPÓJNIA Strykowo 3:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
52' Grzegorz Hojan
32' Grzegorz Hojan
18' ARKADIUSZ SKÓRA
90'+1 KAMIL DĄBROWSKI
90'+1 Łukasz Rajewicz
67' Mateusz Bąbelek
67' Patryk Kurowski
40' Tomasz Pacygon
36' Krystian Kurkowiak
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 17:00
SPARTA Szamotuły 2:1 SPÓJNIA Strykowo Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)
43' BARTŁOMIEJ URBANIAK
72' Tomasz Stelmaszyk
52' Tomasz Stelmaszyk
77' Łukasz Rajewicz
70' ALEKSANDER PIECZAK
63' PIOTR KACZMAREK
39' Tomasz Stelmaszyk
23' FILIP KASZKOWIAK
14' DAMIAN KARASIEWICZ
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2018 17:00
SOKÓŁ Pniewy 7:0 SPÓJNIA Strykowo Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
60' Rafał Kubiak
90'+2 Marcin Chorzępa
57' Marcin Chorzępa
88' Artur Kraszkowski
85' Artur Kraszkowski
82' Artur Kraszkowski
36' Artur Kraszkowski
70' Marcin Chorzępa
19. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 18:00
SPÓJNIA Strykowo 2:2 SOKÓŁ Rakoniewice Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
73' Adrian Gracz
32' Adrian Gracz
85' Maciej Urbaniak
46' Maciej Urbaniak
90'+1 Adrian Gracz
60' Aleksy Szczygieł
53' Michał Kuźniarek
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 04/2018 18:00
POGOŃ Lwówek 7:2 SPÓJNIA Strykowo Pogoń Lwówek (Lwówek, Gimnazjalna 1)
75' Sebastian Rajewicz
35' BARTŁOMIEJ URBANIAK
77' MARIUSZ POŁOMKA
62' Dominik Bogusz
50' ADRIAN STACHOWIAK
25' MARIUSZ POŁOMKA
65' MATEUSZ STYCZYŃSKI
27' MATEUSZ STYCZYŃSKI
7' MATEUSZ STYCZYŃSKI
26' ADRIAN STACHOWIAK
15' Łukasz Rajewicz
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 16:00
SPÓJNIA Strykowo 3:0 TS GMINY Kamieniec Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
76' BARTŁOMIEJ URBANIAK
45'+1 Kamil Kaczmarek
40' BARTŁOMIEJ URBANIAK
82' Kamil Kaczmarek
85' Szymon Łamaszewski
52' Szymon Łamaszewski
45' KAMIL PIETEREK
32' DAMIAN KARASIEWICZ
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2018 19:00
Błękitni WRONKI 2:2 SPÓJNIA Strykowo Błękitni Wronki (Popowo )
90'+5 Karol Gregorek
59' Maciej Urbaniak
45' Krystian Kurkowiak
1' BARTŁOMIEJ URBANIAK
74' DOMINIK WOELK
63' ŁUKASZ BIEDZIAK
15' Tomasz Tyrchan
6' Michał Kuźniarek
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 11/2017 13:30
SPÓJNIA Strykowo 3:2 ORKAN Konarzewo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
89' ARKADIUSZ SKÓRA
68' KAMIL PRZYTUŁA
53' Jakub Tecław
35' Mateusz Przybyłowski
27' BARTŁOMIEJ URBANIAK
90' KAMIL PRZYTUŁA
73' Damian Ciesielski
54' Mateusz Przybyłowski
44' Grzegorz Hojan
7. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 14:30
SPÓJNIA Strykowo 0:5 LIPNO Stęszew Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
58' Tomasz Woźniak
44' Maciej Scherfchen
26' Tomasz Woźniak
21' Nikodem Kasperczak
16' Tomasz Woźniak
61' Krystian Kurkowiak
52' Eryk Przybyła
45' PATRYK PRZYBYŁA
35' Michał Kuźniarek
25' Damian Kurkowiak
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2017 16:00
SPÓJNIA Strykowo 0:2 POGOŃ Lwówek Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
80' MATEUSZ STYCZYŃSKI
3' Damian Kozłowski
61' Mateusz Kozłowski
60' Damian Kozłowski
5. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 10/2017 16:00
SPÓJNIA Strykowo 2:2 SPARTA Szamotuły Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
90'+1 Rafał Krówczyński
4' Rafał Krówczyński
82' Maciej Urbaniak
25' Sebastian Rajewicz
85' ADRIAN BARAŃSKI
79' MATEUSZ LEMBICZ
71' Rafał Krówczyński
71' Tomasz Pacygon
71' Tomasz Pacygon
55' Damian Kurkowiak
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2017 16:00
SPÓJNIA Strykowo 1:3 SOKÓŁ Pniewy Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
69' Bartłomiej Graczyk
48' Bartłomiej Graczyk
8' Krzysztof Kmieć
66' PIOTR KACZMAREK
82' Tomasz Pacygon
81' Marcin Chorzępa
65' Krzysztof Kmieć
36' Michał Ozorkiewicz
5' Damian Kurkowiak
6. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 16:00
SOKÓŁ Rakoniewice 1:1 SPÓJNIA Strykowo Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )
21' Maciej Bendowski
47' Piotr Tomiak
71' Łukasz Rajewicz
85' TOBIASZ UTRATA
71' Patryk Lipiński
53' Marcin Korbas
51' Aleksy Szczygieł
44' Maciej Bendowski
5. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 17:00
SPÓJNIA Strykowo 1:6 POGOŃ Lwówek Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
78' Rafał Napierała
68' Damian Kozłowski
65' ADRIAN STACHOWIAK
28' Damian Kozłowski
23' Radosław Łuczak
13' Mateusz Michalski
11' Damian Kozłowski
47' Krystian Kurkowiak
4. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 08/2017 14:00
TS GMINY Kamieniec 1:5 SPÓJNIA Strykowo TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )
78' MACIEJ MIESZAŁA
69' MACIEJ MIESZAŁA
59' Rafał Humerski
43' BARTŁOMIEJ URBANIAK
23' BARTŁOMIEJ URBANIAK
9' BARTŁOMIEJ URBANIAK
65' MARCIN CHWIROT
2. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2017 18:00
SPÓJNIA Strykowo 0:4 Błękitni WRONKI Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
61' Daniel Łuczak
51' Daniel Nowacki
42' Tomasz Tyrchan
26' ŁUKASZ BIEDZIAK
76' Adrian Gumny
33' Łukasz Rajewicz
1. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności