PŁOMIEŃ Przyprostynia | Piąta liga

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 89
Stracone bramki 83
Piąta liga
18 06/2022 12:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:2 MEBLORZ SWARZĘDZ Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
59' MICHAŁ NOWAK
41' MICHAŁ NOWAK
20' ŁUKASZ ROGOWSKI
90'+3 MIKOŁAJ REMLEIN
75' Daniel Kulus
62' Łukasz Goiński
51' TOMASZ KOWALSKI
36' BARTOSZ PUSIAK
35' Tomasz Nowacki
29. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 06/2022 13:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 3:2 NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
54' Arkadiusz Kubicki
51' BARTOSZ KEMPA
56' Michał Kaczmarek
26' Michał Kaczmarek
23' MICHAŁ GUCIA
62' Krzysztof Trzybiński
61' Krzysztof Trzybiński
62' Krzysztof Trzybiński
36' MARIUSZ POŁOMKA
28' BARTOSZ PUSIAK
4' Bartosz Kossowski
28. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2022 15:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 11:3 STELLA Luboń Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
70' Nikodem Śmiałek
66' ŁUKASZ ROGOWSKI
88' OREST SLOBODIAN
62' ADAM MICHALAK
64' MICHAŁ GUCIA
60' JAKUB BRZOZOWSKI
31' ADAM MICHALAK
45' BARTOSZ RYBICKI
34' MARIUSZ POŁOMKA
32' JAKUB BRZOZOWSKI
26' JAKUB BRZOZOWSKI
19' JAKUB BRZOZOWSKI
8' BARTOSZ RYBICKI
4' MICHAŁ GUCIA
78' KACPER JANKOWSKI
78' KACPER JANKOWSKI
77' MARIUSZ POŁOMKA
72' BARTOSZ STEFANIAK
68' ADRIAN WOŹNY
59' JAKUB WAWROCKI
26. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2022 14:00
PIAST Kobylnica 3:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Piast Kobylnica (Kobylnica, Poznańska 1)
72' ŁUKASZ ROGOWSKI
22' MICHAŁ GUCIA
89' Wojciech Sysiak
60' JAKUB MIKOŁAJCZYK
15' JAKUB MIKOŁAJCZYK
85' JAKUB MIKOŁAJCZYK
80' RAFAŁ RAJCH
2' JAKUB WASIEK
25. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2022 14:00
POLANIN Strzałkowo 5:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia KS POLANIN STRZAŁKOWO (Strzałkowo, Aleja Prymasa Wyszyńskiego 48)
54' RADOSŁAW TRYBUŁA
48' ARTUR GŁOWACKI
47' JAKUB CIESIELSKI
50' Jakub Jóźwiak
33' Jakub Jóźwiak
45' Jakub Nowak
81' Jakub Jóźwiak
58' SEBASTIAN KUŁAGA
45'+1 BARTOSZ RYBICKI
40' Norbert Lorencki
23. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2022 16:00
GKS Dopiewo 1:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)
84' Bartłomiej Olejniczak
90' MIKOŁAJ ŁOCHYŃSKI
69' VITALII TSEMOKH
90'+2 MICHAŁ GUCIA
68' MICHAŁ GUCIA
90'+2 MICHAŁ GUCIA
67' Damian Knopik
62' ŁUKASZ MAŁOLEPSZY
55' Bartosz Knop
44' JAKUB LECHNA
34' Sebastian Raczkowski
29' MARIUSZ POŁOMKA
7' JAKUB KLEKOCIŃSKI
21. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 12:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 0:1 ORKAN Chorzemin sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
61' Krystian Buśko
90' MYKHAILO KULICHENKO
65' Emil Wawrzyński
62' Krzysztof Fleischer
44' Jakub Nowak
42' Sławomir Komasa
40' Sławomir Pukacki
40' Łukasz Masiorek
39' WOJCIECH CZWOJDRAK
38' Daniel Kulus
20. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 11:00
1922 LECHIA Kostrzyn 2:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stadion Miejski im. 750-lecia miasta Kostrzyna (Kostrzyn, Sportowa 12)
18' ŁUKASZ ROGOWSKI
90'+1 DAWID AKUSZEWSKI
72' DAWID AKUSZEWSKI
67' Michał Kaczmarek
90'+1 MARCIN KĘDZIORA
90'+1 OSKAR WEGNERSKI
80' BARTOSZ RYBICKI
67' Bartosz Knop
65' WIKTOR MAĆKOWSKI
61' MICHAŁ GUCIA
56' WALDEMAR TYLIŃSKI
19. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2022 15:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 5:2 CZARNI Czerniejewo sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
43' Patryk Buczkowski
36' ŁUKASZ KIRKIEWICZ
66' BARTOSZ RYBICKI
32' MICHAŁ GUCIA
17' MICHAŁ GUCIA
75' Bartosz Knop
11' Bartosz Knop
80' Mateusz Kuliński
80' Mateusz Kuliński
76' Mateusz Kuliński
76' ŁUKASZ KIRKIEWICZ
76' Rafał Wawrzyniak
76' Daniel Bartkowiak
45'+1 Patryk Buczkowski
45' Bartosz Staszewski
15' PIOTR CYRULEWSKI
18. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 11/2021 13:30
MEBLORZ SWARZĘDZ 6:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
67' DOMINIK MARZEC
88' MARCIN KĘDZIORA
59' Jacek Kopaniarz
53' KRYSTIAN ANTCZAK
25' KAMIL CZAPLICKI
23' Mateusz Sobkowiak
8' KRYSTIAN SKÓRCZYŃSKI
86' Kacper Sobota
72' MICHAŁ NOWAK
50' KRYSTIAN ANTCZAK
32' TOMASZ KOWALSKI
15' BARTOSZ PUSIAK
14. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2021 13:00
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 3:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stadion Rodan-Groklin (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)
56' MARIUSZ POŁOMKA
75' Hubert Nowaczyk
64' Krystian Anioła
31' KACPER KUIK
61' KACPER KUIK
55' Krzysztof Trzybiński
44' Bartosz Kossowski
27' Rafał Szaj
78' MICHAŁ GUCIA
27' MICHAŁ GUCIA
78' MICHAŁ GUCIA
22' Arkadiusz Kubicki
18' Bartosz Knop
13. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 14:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:4 LIPNO Stęszew Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
89' Krystian Łukaszyk
66' Krystian Łukaszyk
63' Benjamin Bednarz
55' Krystian Łukaszyk
62' Michał Kaczmarek
73' ALAN CZEKAŁA
68' Bartosz Knop
48' Benjamin Bednarz
33' BARTOSZ PUSIAK
12. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 14:00
STELLA Luboń 3:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
78' Marcin Maliński
53' OREST SLOBODIAN
35' MARCIN KĘDZIORA
27' Michał Kaczmarek
15' OREST SLOBODIAN
14' Michał Kaczmarek
88' Kamil Lesiński
87' JAKUB MAŁKOWSKI
10' Daniel Smulkowski
8' BARTOSZ STEFANIAK
11. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 15:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 3:2 PIAST Kobylnica Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
32' MARCIN NOWICKI
12' MARCIN NOWICKI
81' MICHAŁ GUCIA
20' MICHAŁ GUCIA
8' MICHAŁ GUCIA
71' ALEKSANDER RYBARCZYK
43' MARCIN KĘDZIORA
41' WOJCIECH KOŁAKOWSKI
39' Adam Jęsiek
34' Daniel Kulus
30' BARTOSZ RYBICKI
28' MICHAŁ GUCIA
10. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 14:00
PELIKAN Niechanowo 1:4 PŁOMIEŃ Przyprostynia Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)
58' BARTOSZ RYBICKI
54' ŁUKASZ ROGOWSKI
41' MARIUSZ POŁOMKA
35' MICHAŁ GUCIA
65' FILIP KRUCZYŃSKI
82' MARIUSZ POŁOMKA
80' FILIP KRUCZYŃSKI
68' PRZEMYSŁAW JANICKI
9. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2021 16:30
HURAGAN Pobiedziska II 3:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia Stadion Miejski (Pobiedziska, Kiszkowska 7)
0' Krzysztof Fleischer
0' MICHAŁ GUCIA
0' ŁUKASZ ROGOWSKI
0' MARIUSZ POŁOMKA
0' Mateusz Nekanda - Trepka
0' FILIP SZKUTNIK
0' HUBERT KAPTUR
0' RYSZARD WIERZBIŃSKI
0' Bartosz Żołądkiewicz
78' Bartosz Żołądkiewicz
68' SZYMON WŁODARCZYK
67' MICHAŁ GUCIA
63' RYSZARD WIERZBIŃSKI
57' Krzysztof Fleischer
44' ŁUKASZ ROGOWSKI
90'+2 Krzysztof Fleischer
5. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2021 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 5:1 GKS Dopiewo Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
30' JAKUB ZAGAWA
82' MICHAŁ GUCIA
68' Michał Kaczmarek
45' BARTOSZ PUSIAK
32' MICHAŁ GUCIA
20' Michał Kaczmarek
63' Daniel Baran
43' MICHAŁ GUCIA
6. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2021 16:00
ORKAN Chorzemin 6:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia MLKS ORKAN CHORZEMIN (Chorzemin 55)
90' ŁUKASZ ROGOWSKI
88' TOBIASZ PIĄTEK
86' Robert Żok
83' Patryk Buśko
58' FILIP BOCHINSKI
29' MICHAŁ GUCIA
24' Łukasz Wawrzyński
17' Patryk Buśko
74' ŁUKASZ ROGOWSKI
56' MICHAŁ GUCIA
82' MICHAŁ GUCIA
82' MICHAŁ GUCIA
29' Patryk Buśko
5. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2021 17:00
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2:4 PŁOMIEŃ Przyprostynia Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)
74' Michał Kaczmarek
68' Michał Kaczmarek
65' MICHAŁ GUCIA
60' TOMASZ KOWALSKI
89' Daniel Nawrocki
75' Daniel Nawrocki
Po Daniel Nawrocki
80' Daniel Nawrocki
Po Kacper Markiewicz
79' Kacper Markiewicz
78' Marcin Budziński
67' Artur Łukasik
67' Filip Walkowiak
45' MICHAŁ GUCIA
4. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 13:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia 4:2 1922 LECHIA Kostrzyn Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)
61' MARIUSZ POŁOMKA
55' Krzysztof Fleischer
50' Krzysztof Fleischer
33' Krzysztof Fleischer
71' MARCIN KĘDZIORA
16' Marek Kulczak
85' Krzysztof Fleischer
85' TOMASZ ROGALIŃSKI
67' BARTOSZ RYBICKI
63' Kamil Kosicki
17' MICHAŁ GUCIA
15' MARCIN KĘDZIORA
76' ŁUKASZ ROGOWSKI
76' ŁUKASZ ROGOWSKI
9' ŁUKASZ ROGOWSKI
4. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 16:00
CZARNI Czerniejewo 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)
87' AMADEUSZ FECHNER
64' MARCIN KĘDZIORA
17' ŁUKASZ KIRKIEWICZ
90'+4 TOMASZ KOWALSKI
69' BARTOSZ PUSIAK
40' ŁUKASZ ROGOWSKI
34' KRZYSZTOF PAWŁOWSKI
33' KAROL JAŃCZAK
3. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 15:30
PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:5 GROM Plewiska Camperspol sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
90'+3 DANIEL CZARNECKI
70' MARCELI MICHALSKI
63' IVAN MOROZOV
48' IVAN MOROZOV
45'+1 Mateusz Adamczak
90'+1 AMADEUSZ FECHNER
89' MARCIN KĘDZIORA
87' MARIUSZ POŁOMKA
45'+1 Bartosz Knop
2. kolejka
Piąta liga "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności