PŁOMIEŃ Przyprostynia II | Klasa B

Mecze rozegrane 21
Strzelone bramki 56
Stracone bramki 43
Klasa B
11 06/2022 17:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia II 4:2 TS 05 Nowy Tomyśl sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
11' Maciej Świderski
6' Krzysztof Pańczak
80' MYKHAILO KULICHENKO
69' Tomasz Tomiak
32' TOMASZ KOWALSKI
8' TOMASZ KOWALSKI
90' Maciej Świderski
72' MARCIN KUSTER
75' MARCIN KUSTER
75' MARCIN KUSTER
43' Krzysztof Maciejewicz
24. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2022 14:00
SAM Jastrzębsko Stare 4:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia II Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )
75' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
53' Przemysław Borkowski
16' Rafał Kędzierzyński
78' MICHAŁ FELIŃSKI
32' SZYMON SZYMKOWIAK
13' ŁUKASZ PALICKI
11' ŁUKASZ PALICKI
90'+2 ADRIAN MICHOCKI
70' MICHAŁ FELIŃSKI
28' JAKUB KUCZ
23' Nikodem Śmiałek
15. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3:7 PŁOMIEŃ Przyprostynia II TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)
50' Marcin Adamczak
88' Przemysław Borkowski
84' SEBASTIAN RAJEWSKI
57' Martin Mataczyna
8' Martin Mataczyna
90' Krzysztof Woźniak
7' Krzysztof Woźniak
60' MARCIN GROCHOLEWSKI
12' ADRIAN LISEK
10' Bartłomiej Ryszka
Przerwa MARCIN KUSTER
65' Martin Mataczyna
53' SEBASTIAN RAJEWSKI
40' Bartosz Kałużny
24' Rafał Kędzierzyński
11. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 16:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia II 1:3 JASTRZĄB RUDNIKI sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
82' Patryk Smoczek
36' Patryk Smoczek
21' ADAM GAWEŁ
3' Patryk Smoczek
76' Tomasz Tomiak
69' Michał Wieczorek
64' MICHAŁ GULAREK
32' MYKHAILO KULICHENKO
36' SEBASTIAN RAJEWSKI
36' SEBASTIAN RAJEWSKI
29' SEBASTIAN RAJEWSKI
22' PATRYK GROMADA
8. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 14:00
CZANTORIA Gościeszyn 2:3 PŁOMIEŃ Przyprostynia II Boisko Gościeszyn (Gościeszyn 2c)
86' ŁUKASZ KAŹMIERCZAK
68' Przemysław Borkowski
28' MYKHAILO KULICHENKO
51' Piotr Kulus
29' WIKTOR GRINIG
90'+4 BARTOSZ RADNY
90'+4 PAWEŁ PRZEWOŹNY
76' DAMIAN PRZYBYŁA
58' Tomasz Konstańczak
34' MYKHAILO KULICHENKO
34' MYKHAILO KULICHENKO
19' MYKHAILO KULICHENKO
7. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 16:00
BŁĘDNO Nądnia 1:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia II Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)
86' DOMINIK HALASZ
90'+7 BARTOSZ RADNY
90' ŁUKASZ ANCZUROWSKI
72' Przemysław Borkowski
66' DANIEL PELESZCZAK
90'+7 Patryk Bryza
49' Patryk Bryza
90'+7 Patryk Bryza
44' Bartosz Sobiak
38' Marek Dura
3. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2021 11:00
PŁOMIEŃ Przyprostynia II 8:2 SAM Jastrzębsko Stare sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )
33' MICHAŁ FELIŃSKI
14' DENYS RATUSHNIAK
90'+3 Bartosz Sobiak
89' Przemysław Borkowski
87' Bartosz Sobiak
84' Bartosz Sobiak
72' TOMASZ KOWALSKI
70' Rafał Kędzierzyński
27' Rafał Kędzierzyński
20' TOMASZ KOWALSKI
2. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 13:00
LZS Wąsowo 5:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia II LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )
24' WIKTOR MAĆKOWSKI
82' MARCIN PILC
81' PATRYK ŁUCZAK
76' MARCIN PILC
53' KAMIL OLEJNICZAK
6' KAMIL OLEJNICZAK
69' TOMASZ KOWALSKI
50' Rafał Kędzierzyński
1. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 7
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności