PIAST Kobylnica | E2

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 31
Stracone bramki 60
E2 Orlik
03 11/2017 16:30
POZNAŃSKA 13 Poznań 7:2 PIAST Kobylnica Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )
50' JAKUB PAUL
49' KAJETAN KUSTOSIK
48' NIKODEM HOFFMANN
45' OLIWIER DUSZCZAK
36' KACPER MANIEWSKI
30' KACPER MANIEWSKI
22' ANTONI ŁABUSZYŃSKI
20' ANTONI ŁABUSZYŃSKI
3' FILIP FIAŁKIEWICZ
10. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 13:00
LPFA V Rataje POZNAŃ 7:1 PIAST Kobylnica Orlik - Rataje (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)
44' RAFAŁ NOWAK
46' FRANCISZEK MATCZAK
35' MARCEL SUCHOMSKI
43' KAMIL FIKSEK
21' KAMIL FIKSEK
18' KAMIL FIKSEK
39' BARTOSZ JANOWICZ
11' BARTOSZ JANOWICZ
8. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2017 10:00
PIAST Kobylnica 5:7 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
28' MACIEJ SZAŁA
11' FILIP BOROWIAK
5' SZYMON ZIELIŃSKI
50' KACPER PAUCH
7' KACPER PAUCH
6' KACPER PAUCH
2' KACPER PAUCH
31' OLIWIER WRÓBEL
24' MIKOŁAJ KOSZAŁKA
35' PIOTR SIUDZIŃSKI
20' PIOTR SIUDZIŃSKI
13' PIOTR SIUDZIŃSKI
7. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 13:00
POLONIA Poznań 3:3 PIAST Kobylnica Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)
41' TOMASZ FRĄCKOWIAK
38' GRZEGORZ MARKIEWICZ
34' SZYMON BINIAK
31' FRANCISZEK SŁOMIŃSKI
29' SZYMON BINIAK
8' FILIP GRYGIEL
6. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 10:00
PIAST Kobylnica 2:10 POZNAŃSKA 13 Poznań Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
33' MAKSYMILIAN KUJAWA
49' KACPER RATAJCZAK
47' ANTONI ŁABUSZYŃSKI
38' ANTONI ŁABUSZYŃSKI
45' KACPER MANIEWSKI
37' KACPER MANIEWSKI
30' KACPER MANIEWSKI
35' OLIWIER WRÓBEL
20' ANTONI ŁABUSZYŃSKI
14' PIOTR KRYSZAK
4' KACPER MANIEWSKI
3' FILIP GRYGIEL
5. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 10:00
PIAST Kobylnica 3:3 LPFA V Rataje POZNAŃ Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
50' PIOTR WŁODARCZYK
48' MIKOŁAJ KOSZAŁKA
42' WIKTOR KANIKOWSKI
35' SZYMON JĘDRZEJCZAK
33' KAMIL SZAROLETA
3' SZYMON JĘDRZEJCZAK
3. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2017 10:00
AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 14:2 PIAST Kobylnica Błękitni Owińska (Koziegłowy )
41' BORYS REWERS
37' PAWEŁ APPELT
35' KACPER PAUCH
35' FILIP BOROWIAK
28' MACIEJ CYTLAK
23' PAWEŁ URBANIAK
22' JAN SOMMERFELD
20' JAN SOMMERFELD
19' ALEKSANDER BŁUŚ
17' PAWEŁ URBANIAK
12' FILIP BOROWIAK
10' OLIWIER WRÓBEL
8' KACPER PAUCH
8' PAWEŁ APPELT
6' PAWEŁ APPELT
1' PAWEŁ APPELT
2. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 10:00
POLONIA Poznań 2:9 PIAST Kobylnica Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)
50' TOMASZ SOBCZAK
48' MACIEJ CYTLAK
45' SZYMON MACKIEWICZ
39' MIKOŁAJ KOSZAŁKA
38' MIKOŁAJ KOSZAŁKA
35' PIOTR SIUDZIŃSKI
29' PIOTR SIUDZIŃSKI
25' PIOTR SIUDZIŃSKI
8' TOMASZ SOBCZAK
7' OLIWIER WRÓBEL
2' MACIEJ CYTLAK
1. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności