ORZEŁ Granowo | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 24
Stracone bramki 32
Klasa okręgowa
28 11/2021 13:00
ORZEŁ Granowo 3:2 KŁOS Gałowo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
33' Jacek Kossowski
29' ŁUKASZ FAJFER
14' Tymon Jokiel
71' Bartosz Romanczuk
4' Bartosz Romanczuk
74' Robert Izydorczyk
73' JAROSŁAW JOPP
90'+4 JAROSŁAW JOPP
90'+4 JAROSŁAW JOPP
65' Dawid Jankowski
32' DOMINIK KONIECZNY
20' Wieslaw Rzeszowski
15. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 11/2021 13:30
SPÓJNIA Strykowo 2:2 ORZEŁ Granowo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
86' Jacek Kossowski
19' MIKOŁAJ LECH
90'+4 Mateusz Przybyłowski
44' Krystian Kurkowiak
82' ERYK MAJCHRZAK
73' MIKOŁAJ LECH
72' Mikołaj Kiedos
56' ARKADIUSZ BIAŁKOWSKI
49' Robert Izydorczyk
73' Michał Kuźniarek
36' Michał Kuźniarek
73' Michał Kuźniarek
33' MATEUSZ BŁAWAT
14. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2021 13:00
SOKÓŁ Pniewy 4:2 ORZEŁ Granowo Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
36' PATRYK MAŃKOWSKI
25' MACIEJ SOŁTYSIAK
18' MIKOŁAJ LECH
80' DAWID BRZUSKA
70' Szymon Sołtysiak
48' Maciej Jandy
45' Bartosz Komsta
13. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2021 14:00
ORZEŁ Granowo 1:2 SOKÓŁ Kaszczor Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
67' Zbigniew Malcher
49' JAKUB NADOLNY
36' Jacek Kossowski
86' ERYK MAJCHRZAK
79' MATEUSZ POLOCH
51' Maciej Alkowski
51' Zbigniew Malcher
38' Marcin Polowczyk
12. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 7:0 ORZEŁ Granowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
78' KRZYSZTOF KULAS
65' MIKOŁAJ NOWAK
60' Aleksander Deckert
50' Hubert Chełmiński
42' Adam Baranowski
24' Hubert Chełmiński
13' Hubert Chełmiński
11. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2021 15:00
ORZEŁ Granowo 6:0 PROMIEŃ Opalenica Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
88' Jacek Kossowski
74' PATRYK MAŃKOWSKI
38' Paweł Rozumek
10' Tymon Jokiel
9' MIKOŁAJ LECH
6' Robert Izydorczyk
75' Dawid Sapor
42' DOMINIK BUDZIŃSKI
42' MIKOŁAJ LECH
10. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2021 14:00
HURAGAN Michorzewo 2:0 ORZEŁ Granowo Huragan Michorzewo (Michorzewo, Szkolna 2)
84' Robert Spychała
58' ALAN GUZIK
90'+4 SEBASTIAN TROSZCZYŃSKI
83' HUBERT TOMCZAK
60' PATRYK MAŃKOWSKI
60' PATRYK KASPERCZAK
27' Tymon Jokiel
9. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 15:00
ORZEŁ Granowo 1:3 LZS OTOROWO Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
76' Przemysław Szała
73' Rafał Krówczyński
34' ERYK GENDERA
47' Tymon Jokiel
44' Krzysztof Galas
8. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 15:00
GROM Wolsztyn 0:4 ORZEŁ Granowo Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30)
80' Patryk Klój
75' Maciej Alkowski
66' Tymon Jokiel
26' Paweł Rozumek
85' ŁUKASZ FAJFER
76' Dawid Kwinto
71' Jakub Matysik
69' DAWID WOJCIECH
7. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 15:00
ORZEŁ Granowo 1:2 KS Canarinhos Skórzewo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
30' Wojciech Danielewicz
54' ŁUKASZ FAJFER
24' ARKADIUSZ BIAŁKOWSKI
90'+5 Tymon Jokiel
90'+4 Mateusz Głuchy
90'+3 ARKADIUSZ BIAŁKOWSKI
87' Patryk Ćwiertniak
84' Szymon Kłosiński
62' Piotr Majewski
67' Adam Baranowski
67' Adam Baranowski
44' Adam Baranowski
42' HUBERT TOMCZAK
39' Jakub Sobański
6. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 16:00
NAP Polonia NOWY TOMYŚL 0:1 ORZEŁ Granowo STADION LWÓWEK (Lwówek, Parkowa 2)
28' Robert Izydorczyk
90'+1 ERYK MAJCHRZAK
90' HUBERT RATAJCZAK
79' JAKUB GRZELAK
61' MATEUSZ BORCZYK
51' MIKOŁAJ LECH
38' Maciej Alkowski
16' KAMIL KUCZ
5. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 16:00
ORZEŁ Granowo 2:1 DĄB Kębłowo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
68' Maciej Alkowski
55' Jacek Kossowski
90'+1 DAWID PROSICKI
90'+2 Robert Izydorczyk
76' PATRYK MAŃKOWSKI
76' Paweł Rozumek
59' Patryk Klój
50' WIKTOR DUDZIAK
4. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2021 17:00
KORONA Bukowiec 2:1 ORZEŁ Granowo L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)
27' Jacek Kossowski
90'+2 Tomasz Puncewicz
40' Tomasz Puncewicz
80' SZYMON ALKOWSKI
90'+4 Hubert Pawłowski
90' Jacek Kossowski
86' Jacek Piecuch
61' Szymon Kłosiński
48' HUBERT TOMCZAK
3. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 15:00
ORZEŁ Granowo 0:4 NKS Niepruszewo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
77' Michał Kubala
75' Szymon Dolata
57' Krystian Olekszy
48' Michał Kubala
90' Mateusz Erdman
80' DOMINIK KUBIAK
68' Szymon Kłosiński
64' MIKOŁAJ LECH
55' PATRYK MAŃKOWSKI
26' JAKUB BŁASZCZAK
11' ERYK MAJCHRZAK
2. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności