MOSP III Białystok | B1

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 63
Stracone bramki 13
B1 Junior Młodszy
11 11/2020 12:00
MOSP III Białystok 4:1 MKS Mielnik MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska )
69' Maciej Putkowski
35' KACPER HARASIMCZUK
34' DANIEL KRASOWSKI
27' Patryk Choma
20' Mateusz Zielonka
75' KACPER FILIPIUK
7' BARTŁOMIEJ ADAMCZUK
14. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2020 12:30
MOSP III Białystok 4:2 Hetman Białystok MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska )
70' ERYK PIEKARSKI
8' ERYK PIEKARSKI
50' DANIEL MROZOWICZ
47' DANIEL MROZOWICZ
25' CEZARY KUCIŃSKI
12' CEZARY KUCIŃSKI
9. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 11:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0:14 MOSP III Białystok STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny )
81' CEZARY KUCIŃSKI
78' CEZARY KUCIŃSKI
77' CEZARY KUCIŃSKI
59' KACPER RUTKOWSKI
56' KSAWIER ŻUKOWSKI
48' KSAWIER ŻUKOWSKI
37' Bartłomiej Gudalewski
29' DANIEL MROZOWICZ
19' DAWID BAŁDYGA
10' SZYMON SAWICKI
8' KACPER RUTKOWSKI
4' Bartłomiej Gudalewski
4' DANIEL KRASOWSKI
1' SZYMON SAWICKI
8. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 12:00
MKS Mielnik 2:6 MOSP III Białystok Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa )
70' MICHAŁ TERPIŁOWSKI
6' Maciej Putkowski
90' SZYMON PERKOWSKI
86' KACPER RUTKOWSKI
80' Patryk Choma
47' OSKAR KOSAKOWSKI
43' Mateusz Zielonka
29' Mateusz Zielonka
87' KACPER RUTKOWSKI
27' MATEUSZ JAKIMCZUK
7. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2020 16:30
MOSP III Białystok 6:0 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska )
90' SZYMON PRZEMIELEWSKI
72' SZYMON PRZEMIELEWSKI
64' MARCIN KUŁAK
44' Mateusz Zielonka
37' Mateusz Zielonka
6' Patryk Choma
45' HUBERT KULESZA
8' KSAWIER ŻUKOWSKI
3. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2020 16:00
Orlęta Czyżew 2:3 MOSP III Białystok Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15)
77' SZYMON PRZEMIELEWSKI
69' DANIEL KRASOWSKI
36' Mateusz Zielonka
85' KACPER PRASKI
73' KACPER PRASKI
Po JAKUB ZALEWSKI
Po KACPER PRASKI
54' MACIEJ WNOROWSKI
4. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 11:00
Hetman Białystok 4:2 MOSP III Białystok Zespól Szkół Mechanicznych (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)
54' SZYMON PRZEMIELEWSKI
81' SEBASTIAN GEMBICKI
72' SEBASTIAN GEMBICKI
70' PIOTR ZAJKOWSKI
1' KACPER HARASIMCZUK
24' SEBASTIAN GEMBICKI
60' KAMIL GĄSIOR
34' KACPER HARASIMCZUK
2. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 16:30
MOSP III Białystok 10:0 Magnat Juchnowiec Kościelny MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska)
75' KSAWIER ŻUKOWSKI
48' SZYMON PERKOWSKI
40' KACPER HARASIMCZUK
38' KACPER RUTKOWSKI
35' IGOR OMELIANOWICZ
32' Patryk Choma
20' SZYMON PERKOWSKI
15' KACPER HARASIMCZUK
10' KSAWIER ŻUKOWSKI
5' KSAWIER ŻUKOWSKI
1. kolejka
II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności