MGKS Drzewica | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 84
Stracone bramki 57
Klasa okręgowa
11 06/2022 17:00
LKS Polonia Gorzędów 1:7 MGKS Drzewica (Gorzędów, Adama Mickiewicza 3)
84' Igor Baran
82' Igor Baran
61' SZYMON RAFALSKI
53' SZYMON RAFALSKI
49' SEBASTIAN MIĄZEK
43' HUBERT WIKTOROWICZ
29' SEBASTIAN MIĄZEK
3' NORBERT KOPCIK
74' NORBERT KOPCIK
28' SZYMON JOŃCZYK
23' HUBERT WIKTOROWICZ
29. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2022 17:30
LKS Astoria Szczerców 6:0 MGKS Drzewica Stadion w Szczercowie (Szczerców, Rzeczna 7)
87' KRZYSZTOF SKAŁA
81' MACIEJ MIEDWIEDIEW
75' MACIEJ MIEDWIEDIEW
70' MACIEJ MIEDWIEDIEW
62' SZYMON DYLAK
14' MATEUSZ MATYSIAK
84' Adam Bogucki
83' KAMIL SARWA
45' MARCEL WOSZCZAK
18. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2022 18:00
LZS Start Lgota Wielka 0:6 MGKS Drzewica (Lgota Wielka, Szkolna 3)
80' Igor Baran
73' SEBASTIAN MIĄZEK
71' Łukasz Grzybek
38' SEBASTIAN MIĄZEK
18' JAKUB BEDNARCZYK
16' Marcin Osiewicz
65' KAMIL SARWA
44' Przemysław Krawczykowski
27. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2022 18:00
LKS Orzeł Parzęczew 0:3 MGKS Drzewica Orzeł Parzęczew (Parzęczew, św. Rocha 1)
90'+3 SEBASTIAN MIĄZEK
60' KACPER LISTKIEWICZ
34' KACPER ŚWIĄDER
90'+1 HUBERT WIKTOROWICZ
77' ROBERT PRZYBYŁA
67' KACPER ŚWIĄDER
55' Łukasz Tąder
55' Łukasz Góralczyk
26. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2022 17:00
MGKS Drzewica 0:0 TS Szczerbiec Wolbórz Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
90'+3 BARTŁOMIEJ SĘK
90'+2 Radosław Stolarski
74' Wiktor Stanios
44' SZYMON RAFALSKI
33' MATEUSZ STOBIENIECKI
25. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2022 15:00
MGKS Drzewica 0:0 LKS IKS Inowłódz Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
89' KAMIL MALEJ
80' Piotr Marszałek
61' WOJCIECH RUTA
30' KAMIL SULGOSTOWSKI
24' KRZYSZTOF PAWLIK
22' ADRIAN BĄBLEWSKI
18' SZYMON RAFALSKI
23. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2022 11:00
UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb. 1:8 MGKS Drzewica Stadion Miejski ( Piotrków Trybunalski, Franciszka Żwirki 6 )
72' Łukasz Grzybek
67' Łukasz Grzybek
43' Łukasz Grzybek
41' Łukasz Grzybek
37' HUBERT WIKTOROWICZ
27' HUBERT WIKTOROWICZ
23' PATRYK BORS
3' Łukasz Grzybek
31' KACPER GÓRSKI
69' KAROL RYSZKA
18' NORBERT WASILEWSKI
22. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 17:00
MKS Ceramika Opoczno 3:1 MGKS Drzewica Stadion Piłkarski w Opocznie ( Opoczno, Aleja Sportowa 1 )
66' OSKAR KORCZYŃSKI
51' OSKAR KORCZYŃSKI
49' OSKAR KORCZYŃSKI
25' TOMASZ BIAŁAS
90'+3 PATRYK BORS
86' KACPER ŚWIĄDER
83' HUBERT WIKTOROWICZ
82' OSKAR KORCZYŃSKI
79' Bartłomiej Matyja
65' MATEUSZ STOBIENIECKI
44' Łukasz Grzybek
37' JAKUB BEDNARCZYK
20. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 15:00
MGKS Drzewica 3:4 MKS Pilica Przedbórz Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
49' BARTŁOMIEJ PĄGOWSKI
47' WIKTOR MAJEWSKI
17' WIKTOR MAJEWSKI
16' WIKTOR MAJEWSKI
79' KACPER LISTKIEWICZ
58' Łukasz Grzybek
56' KRYSTIAN TRZEBIŃSKI
89' SZYMON RAFALSKI
51' BARTŁOMIEJ SATERNUS
35' Artur Kucharski
31' KRYSTIAN SZEWCZYK
11' Łukasz Grzybek
19. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2022 15:00
MGKS Drzewica 1:1 LZS Świt Kamieńsk Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
37' ADAM DOBROWOLSKI
27' Łukasz Grzybek
88' Dominik Stępień
86' Konrad Szmit
62' Jacek Kuliberda
33' DAWID ROGULSKI
24' Piotr Marszałek
17. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 03/2022 15:30
MUKS Stal Niewiadów 1:1 MGKS Drzewica Stadion Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niewiadowie ( Osiedle Niewiadów 40 )
37' SZYMON RAFALSKI
30' ROBERT ŚWIĄTNICKI
81' JONASZ MĄKOLA
16. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2021 13:00
LKS Lubochnia 0:6 MGKS Drzewica Gminny Stadion w Lubochni (Lubochnia, Łódzka 57a)
82' HUBERT WIKTOROWICZ
81' HUBERT WIKTOROWICZ
68' HUBERT WIKTOROWICZ
58' SZYMON RAFALSKI
45' Łukasz Grzybek
38' Łukasz Grzybek
80' SZYMON RAFALSKI
65' PATRYK BORS
15. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 13:00
MGKS Drzewica 3:1 LKS Polonia Gorzędów Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
90'+3 Łukasz Tąder
83' PATRYK WIJATA
3' HUBERT WIKTOROWICZ
1' Łukasz Grzybek
88' SZYMON JOŃCZYK
90' SZYMON JOŃCZYK
90' SZYMON JOŃCZYK
88' PATRYK WIJATA
75' TOMASZ SALIŃSKI
53' SEWERYN KOWALSKI
14. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2021 13:30
75' KRYSTIAN CHAMARA
33' Dawid Barański
17' Dawid Barański
87' Paweł Szulc
46' PATRYK GAL
40' Adrian Ociepa
38' MATEUSZ JĘDRZEJCZYK
23' SZYMON RAFALSKI
13. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 15:00
MGKS Drzewica 8:2 LZS Start Lgota Wielka Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
51' PRZEMYSŁAW SOCIK
4' PRZEMYSŁAW SOCIK
84' MATEUSZ STOBIENIECKI
90' KAMIL SARWA
83' MIKOŁAJ PECYNA
77' Łukasz Grzybek
52' TOMASZ ŁUKASIŃSKI
45'+1 HUBERT WIKTOROWICZ
30' SEBASTIAN MIĄZEK
23' Łukasz Grzybek
88' KACPER ZUTEREK
82' KRYSTIAN PIASECKI
70' KACPER ŚWIĄDER
57' PRZEMYSŁAW SOCIK
43' KACPER SYRÓWKA
30' BARTŁOMIEJ PIOTROWSKI
11' HUBERT WIKTOROWICZ
12. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 15:00
MGKS Drzewica 1:0 LKS Orzeł Parzęczew Stadion Miejski w Drzewicy ( Drzewica, Kolejowa 27 )
34' WIKTOR SADZIKOWSKI
90'+1 ADAM WOŹNIAK
90' Jacek Błaszczyk
31' KACPER GÓRALCZYK
22' Rafał Starus
11. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 16:00
TS Szczerbiec Wolbórz 1:1 MGKS Drzewica Stadion piłkarski w Wolborzu ( Wolbórz, Sportowa 32 )
77' Łukasz Grzybek
63' MARCEL ROBAK
89' Paweł Kuta
83' NORBERT WASILEWSKI
81' KAMIL SARWA
78' KACPER ŚWIĄDER
74' BARTŁOMIEJ GAMBKA
10. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 15:00
MGKS Drzewica 2:2 PGE GKS II Bełchatów SA Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
57' NORBERT STEFANIAK
52' NORBERT STEFANIAK
75' SEBASTIAN MIĄZEK
32' Łukasz Grzybek
45' Damian Michalak
44' PATRYK BORS
9. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2021 16:30
MGKS Drzewica 1:3 MKS Ceramika Opoczno Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
76' Marcin Mirecki
37' Jakub Dąbrowski
32' Paweł Kowalczyk
12' PATRYK WIJATA
71' PATRYK BORS
55' SZYMON RAFALSKI
38' PATRYK WIJATA
35' Dawid Stańdo
31' Łukasz Tąder
82' Damian Telus
11' Damian Telus
82' Damian Telus
5. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2021 16:30
MGKS Drzewica 2:4 MGKS SKALNIK Sulejów Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
67' Michal Ciołkowski
64' Łukasz Smolarczyk
39' Mateusz Śliwka
30' JAKUB SZLASKI
82' PATRYK WIJATA
60' Łukasz Grzybek
89' PATRYK BORS
81' Mateusz Śliwka
37' Maciej Witczak
18' JAKUB SZLASKI
3. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2021 16:00
GLKS Włókniarz Moszczenica 5:5 MGKS Drzewica Stadion piłkarski w Moszczenicy ( Moszczenica, Dworcowa 16 )
90'+3 PETRO VALKO
78' SEBASTIAN MIĄZEK
71' Łukasz Grzybek
67' SZYMON RAFALSKI
55' WOJCIECH RUTA
51' SEBASTIAN MIĄZEK
43' WOJCIECH RUTA
35' Adam Kaźmierczak
32' MARCIN BRYLIKOWSKI
24' Zbigniew Kowalczyk
18' JAROSŁAW BRYLIKOWSKI
6. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 17:00
MKS Pilica Przedbórz 1:0 MGKS Drzewica Stadion w Przedborzu (Przedbórz, Sportowa 1)
67' TOMASZ FLASZKA
75' KRYSTIAN SIEWIER
70' Dawid Lizińczyk
66' PATRYK WIJATA
40' DAMIAN GLENDA
25' KAMIL SARWA
4. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2021 17:00
LZS Świt Kamieńsk 5:3 MGKS Drzewica Stadion Sportowy w Kamieńsku ( Kamieńsk, Sportowa 3 )
89' HUBERT WIKTOROWICZ
86' Jarosław Bąkowicz
56' Rafał Starus
53' HUBERT WIKTOROWICZ
43' Szymon Błachowicz
36' Szymon Błachowicz
33' Konrad Szmit
28' MATEUSZ WAWSZCZAK
75' PIOTR OBERSKI
2. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2021 17:00
LKS Mniszków 1:3 MGKS Drzewica Gminny Stadion w Mniszkowie (Mniszków, Piotrkowska 72)
90'+2 HUBERT WIKTOROWICZ
76' MIKOŁAJ PECYNA
58' HUBERT WIKTOROWICZ
18' Michał Wach
57' KAMIL KOWALCZYK
50' BARTOSZ WARCZYŃSKI
2. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2021 17:00
MGKS Drzewica 0:3 MUKS Stal Niewiadów Stadion Miejski w Drzewicy (Drzewica, Kolejowa 27)
58' Mateusz Białek
29' Mateusz Białek
9' Mateusz Białek
72' Szymon Mąkola
90'+1 Rafał Bednarek
70' ROBERT ŚWIĄTNICKI
55' MATEUSZ MRUGALSKI
36' JAKUB PACHNIEWICZ
53' SZYMON RAFALSKI
53' SZYMON RAFALSKI
34' SZYMON RAFALSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 08/2021 17:00
KS Kasztelan Żarnów 2:3 MGKS Drzewica KS KASZTELAN (Pilichowice 0)
77' ADAM WOŹNIAK
42' SZYMON RAFALSKI
18' SEBASTIAN MIĄZEK
25' Tomasz Mazur
12' ROBERT KRZYWKOWSKI
65' MARCIN WOJCIECHOWSKI
58' MIKOŁAJ PECYNA
54' DAWID ANTOS
42' Piotr Śpiewak
1. kolejka
Puchar Polski "Piotrków Trybunalski"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności