KOZIOŁEK POZNAŃ | B2

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 28
Stracone bramki 46
B2 Junior Młodszy
11 11/2021 10:00
UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW 1:3 KOZIOŁEK POZNAŃ Zacisze (Złotów, Wioślarska 2)
84' Jakub Rajkowski
44' Jakub Rajkowski
42' Jakub Rajkowski
21' JAKUB PRABUCKI
88' NIKODEM OLEJNIK
72' LUCJAN SZESZUŁA
48' OLIVER ALEXEWICZ
18' KAMIL CUPIAŁ
12. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2021 10:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 2:4 POLONIA Środa Wlkp. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
89' Jakub Kruszwicki
60' FILIP NOWACKI
73' JAKUB PŁONKA
58' JAN WÓJKIEWICZ
21' JAN WÓJKIEWICZ
4' JAKUB WAWROSKI
13. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2021 09:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 1:3 AKF POZNAŃ Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
68' WOJCIECH WOSTAL
65' ERYK ADAMSKI
36' OLIVIER SZAŁKOWSKI
31' Jakub Kruszwicki
10. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 16:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 4:1 KS Canarinhos Skórzewo Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
81' NOE ROSENFELD
89' Jakub Rajkowski
87' Jakub Rajkowski
70' KAROL TOPOLSKI
64' FILIP NOWACKI
80' FILIP NOWACKI
27' FILIP MIELCAREK
9. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 11:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 0:9 UKS AP Reissa Poznań Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
80' JAN PATALAS
75' Maciej Lewandowski
70' BARTOSZ SZCZEPANKIEWICZ
55' ZACH COX
49' Michał Bryś
47' Michał Bryś
40' FILIP KOSTRZEWA
30' JAN PATALAS
20' JAN PATALAS
8. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 16:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 1:2 MKS KANIA Gostyń Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
13' OSKAR FOGT
2' Tomasz Bartlewski
75' FILIP NOWACKI
74' Jakub Kruszwicki
69' OSKAR FOGT
7. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 10:00
POLONIA Środa Wlkp. 5:0 KOZIOŁEK POZNAŃ Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)
77' KACPER KRUK
66' JAKUB PŁONKA
53' JAKUB WAWROSKI
5' JAKUB WAWROSKI
2' JAKUB PŁONKA
72' KACPER KONIECZNY
6. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2021 16:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 3:3 UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW Młodzieżowy Ośrodek Sportowy (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
46' FILIP NOWACKI
43' Jakub Rajkowski
3' Jakub Rajkowski
90'+1 OLIVER ALEXEWICZ
89' OLIVER ALEXEWICZ
79' JAKUB PRABUCKI
90'+1 Jakub Rajkowski
70' FILIP NOWACKI
68' ŁUKASZ BARABASZ
5. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 10:00
AP REISSA Poznań 5:1 KOZIOŁEK POZNAŃ CLJ Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)
53' KUBA KASPRZAK
90'+2 WIKTOR DERDA
78' ADAM KEMPA
70' KACPER KAMIŃSKI
67' KONRAD POLAŃCZYK
13' KONRAD POLAŃCZYK
4. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 18:00
AKF POZNAŃ 3:0 KOZIOŁEK POZNAŃ centrum plek (Poznań-Jeżyce, Margonińska 25)
76' KAMIL JANAKOWSKI
54' OLIVIER SZAŁKOWSKI
29' WOJCIECH WOSTAL
89' KAMIL JANAKOWSKI
76' KAMIL CUPIAŁ
3. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2021 09:00
UKS AP Reissa Poznań 4:3 KOZIOŁEK POZNAŃ UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
90' Franciszek Berliński
86' DAWID GOŁDYKA
52' FILIP NOWACKI
43' FILIP KOSTRZEWA
34' MIKOŁAJ SEKULSKI
30' KAMIL KOŃCZAK
4' FILIP MIELCAREK
73' HUBERT PÓŁROLNICZAK
1. kolejka
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności