GKS Iskra Szydłowo | Czwarta liga

Mecze rozegrane 19
Strzelone bramki 47
Stracone bramki 37
IV Liga
27 11/2021 13:00
GÓRNIK KONIN 2:4 GKS Iskra Szydłowo Stadion Miejski im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego (Konin, Podwale 1)
86' DAWID RACZYŃSKI
55' Łukasz Kłączyński
50' Dominik Drzewiecki
47' Dominik Drzewiecki
90'+1 ADRIAN GÓRECKI
37' KACPER SZURGOT
60' KACPER SZURGOT
55' KACPER BABACZ
51' JAKUB ZIELIŃSKI
51' MARCEL WOSZCZYŃSKI
45'+1 DAWID RACZYŃSKI
28' PRZEMYSŁAW JURKÓW
78' LAGO LIADE ORLANDE KPASSA
8' LAGO LIADE ORLANDE KPASSA
78' LAGO LIADE ORLANDE KPASSA
19. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 11/2021 11:00
GKS Iskra Szydłowo 2:4 VICTORIA Września Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
78' MACIEJ SZCZUBLEWSKI
65' MIKOŁAJ JANKOWSKI
55' Hubert Oczkowski
52' MIKOŁAJ JANKOWSKI
86' Dominik Drzewiecki
44' Dominik Drzewiecki
14' DAMIAN BUCZEK
18. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2021 14:00
WILKI Wilczyn 2:3 GKS Iskra Szydłowo Boisko Szkolne (Wilczyn, Rynek 14)
90'+1 Dominik Drzewiecki
42' Mateusz Górny
4' Mateusz Górny
80' Dawid Szefler
6' EMANUEL MIKOŁAJCZYK
76' Alan Głodek
66' EMANUEL MIKOŁAJCZYK
61' Mikołaj Ruta
17. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2021 11:00
KKS 1925 KALISZ II 3:4 GKS Iskra Szydłowo Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)
90'+6 KAMIL KOCZY
43' KAMIL KOCZY
40' WIKTOR WALCZAK
90'+4 Dominik Drzewiecki
87' Mateusz Górny
75' Mateusz Górny
37' Dominik Drzewiecki
90'+2 Bartosz Waleńcik
90' Mateusz Górny
90'+2 Mateusz Górny
90'+2 Mateusz Górny
86' Adrian Pietrowski
44' Adrian Mikołajczak
10' KAMIL KOCZY
3' MIKOŁAJ WYBORNY
15. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 13:00
GKS Iskra Szydłowo 6:1 LKS Gołuchów Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
57' JAKUB SZYMKOWIAK
67' Dominik Drzewiecki
66' DAMIAN BUCZEK
61' Adrian Mikołajczak
54' Dominik Drzewiecki
50' Łukasz Kłączyński
46' Lukasz Skwarek
71' DAMIAN BUCZEK
28' Dawid Guźniczak
14. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 14:00
Obra 1912 Kościan 2:1 GKS Iskra Szydłowo KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )
84' Dominik Drzewiecki
39' JAKUB BOROWIAK
6' Mateusz Adamski
44' Krzysztof Marchewka
89' JAKUB BOROWIAK
84' SZYMON LIMAN
75' Mateusz Górny
64' Anjos Da Silva Marlilson
52' Mateusz Adamski
5' Wojciech Szwedek
13. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 14:00
WARTA Międzychód 4:4 GKS Iskra Szydłowo miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Sportowa 6)
60' DAMIAN BUCZEK
55' MATEUSZ PIECHOWIAK
49' Łukasz Kłączyński
37' Dominik Drzewiecki
71' PATRYK SMOLAREK
69' PATRYK SMOLAREK
66' DENIS MAĆKOWIAK
4' PATRYK SMOLAREK
50' Adrian Pietrowski
50' MAKSYMILIAN SZWAK
11. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 13:00
GKS Iskra Szydłowo 2:0 KOTWICA Kórnik Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
53' Mateusz Górny
4' Mateusz Górny
90' Łukasz Walkowiak
90' DAWID URBANEK
85' Hubert Świtalski
69' Jakub Solarek
58' Patryk Bordych
57' DAMIAN BUCZEK
55' Radosław Jasiński
49' TYMOTEUSZ GABSKI
10' Michał Kotiuszko
10. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2021 15:00
KORONA Piaski 1:3 GKS Iskra Szydłowo Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A)
80' Łukasz Kłączyński
14' Piotr Sarbinowski
2' Mateusz Górny
1' Anjos Da Silva Marlilson
79' HUBERT SZYMCZAK
75' PATRYK JANKOWIAK
64' Mateusz Górny
50' Anjos Da Silva Marlilson
9. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 16:00
GKS Iskra Szydłowo 2:2 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
67' JAKUB KŁOBUSEK
10' TOMASZ GRACZYK
90' Łukasz Kłączyński
49' JAKUB ZIELIŃSKI
89' ADAM DWORNIK
87' Jakub Józefiak
82' JAKUB KŁOBUSEK
71' SZYMON STRĄCZKOWSKI
54' PATRYK CIERNIEWSKI
36' Dominik Drzewiecki
33' Mateusz Górny
30' DAMIAN BUCZEK
22' DANIEL BĄK
8. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 16:00
VICTORIA Ostrzeszów 1:0 GKS Iskra Szydłowo Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
63' ROBERT SKROBACZ
Po DAMIAN BUCZEK
83' Łukasz Wiącek
72' MACIEJ MIKULSKI
68' ROBERT SKROBACZ
52' Przemysław Dubiel
50' MICHAŁ DOMAGALSKI
46' Adrian Pietrowski
15' Wojciech Szwedek
7. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 13:00
GKS Iskra Szydłowo 4:2 SKP Słupca Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
42' Andrzej Górski
32' PIOTR WITOWSKI
75' Wojciech Szwedek
67' Anjos Da Silva Marlilson
37' Mateusz Górny
35' Dominik Drzewiecki
62' KAROL SIWAK
21' Tomasz Koziorowski
6. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 15:00
HURAGAN Pobiedziska 2:1 GKS Iskra Szydłowo Stadion Miejski (Pobiedziska, Kiszkowska 7)
77' Anjos Da Silva Marlilson
71' PAWEŁ PICELUK
61' PAWEŁ PICELUK
88' JAKUB ZIELIŃSKI
88' Sławomir Janicki
70' Dawid Ciążyński
58' DAMIAN BUCZEK
33' Wojciech Szwedek
5. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2021 13:00
GKS Iskra Szydłowo 3:1 OLIMPIA Koło Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
90' ADAM KOZAJDA
54' Adrian Pietrowski
15' Dominik Drzewiecki
10' Dominik Drzewiecki
68' ALEKS SIERADZKI
57' JAKUB ZIELIŃSKI
56' MATEUSZ CZAJKA
32' Adrian Mikołajczak
28' DAWID ŚNIEG
4. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2021 12:00
GKS Iskra Szydłowo 2:3 UNIA Swarzędz Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
78' JAKUB BŁACHOWICZ
30' MAREK NYĆKOWIAK
16' Mikołaj Panowicz
54' Michał Pakuła
38' Adrian Mikołajczak
90' Michał Pakuła
82' Adrian Mikołajczak
80' Adrian Chopcia
65' Igor Jurga
58' Filip Soboń
53' Mikołaj Panowicz
32' DAMIAN BUCZEK
12' Jakub Czapliński
3. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 08/2021 17:00
MIESZKO Gniezno 2:0 GKS Iskra Szydłowo Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)
81' NIKODEM MATUSZAK
20' Damian Garstka
90'+4 Patryk Szafran
90'+2 NIKODEM MATUSZAK
90' NIKODEM MATUSZAK
90'+2 NIKODEM MATUSZAK
70' TOMASZ KAŹMIERCZAK
64' Damian Garstka
45'+3 JAKUB HOFFMANN
68' DAWID PISKUŁA
45'+1 DAWID PISKUŁA
68' DAWID PISKUŁA
19' Lukasz Skwarek
2. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 07/2021 12:00
GKS Iskra Szydłowo 1:3 Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)
90'+3 JAKUB KUBIŃSKI
13' JAKUB KUBIŃSKI
4' JAKUB KUBIŃSKI
78' Mateusz Górny
79' JAKUB KUBIŃSKI
59' WIKTOR PAWLAK
53' Mateusz Górny
16' DAMIAN BUCZEK
16' DAMIAN BUCZEK
11' DAMIAN BUCZEK
1. kolejka
Czwarta liga "Artbud"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności