Czarni Smardzew | Klasa A

Mecze rozegrane 22
Strzelone bramki 56
Stracone bramki 45
Klasa A
12 06/2022 16:00
Czarni Smardzew 3:2 Victoria Łódź Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie (Rosanów, Długa 92)
74' Paweł Kuczewski
32' Artur Polaszczyk
42' SEBASTIAN ROSIŃSKI
7' ADAM MATUSZEWSKI
2' RAFAŁ GANITA
88' Paweł Kuczewski
90'+3 RAFAŁ GANITA
90'+2 Sebastian Płócienniczak
87' MIŁOSZ KOSIEWICZ
86' FILIP BILSKI
81' TOMASZ KORZYCKI
68' Jakub Zaręba
26. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 06/2022 16:30
Kalonka 4:6 Czarni Smardzew Kalonka (Kalonka )
74' ARKADIUSZ LIS
70' DOMINIK DUBIAHO
68' Damian Pietrasiak
64' Krzysztof Kukieła
59' ADAM MATUSZEWSKI
48' Jacek Jakubowski
21' Tomasz Bogdański
13' Tomasz Bogdański
43' Jacek Jakubowski
11' ADAM DĄBROWSKI
61' SEBASTIAN ROSIŃSKI
58' Szymon Groff
25. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2022 16:00
Czarni Smardzew 5:2 KS OSP ISKRA GŁOWNO Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
90' Przemysław Nagański
63' ADAM MATUSZEWSKI
59' DOMINIK DUBIAHO
44' Damian Pietrasiak
38' Łukasz Nagański
37' DOMINIK DUBIAHO
2' Damian Pietrasiak
53' Przemysław Nagański
53' BRAJAN WITCZAK
24. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 05/2022 17:00
Czarni Smardzew 4:2 Huragan Swędów Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
51' Kamil Gil
40' FABIAN KASIERSKI
89' Damian Pietrasiak
29' Maciej Ferenc
12' Maciej Ferenc
6' ADAM MATUSZEWSKI
90'+2 Rafał Niewiadomski
77' BARTŁOMIEJ CZERWIŃSKI
69' Maciej Ferenc
67' Michał Brynkiewicz
64' TOMASZ KORZYCKI
58' Damian Pietrasiak
27' FABIAN KASIERSKI
22. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2022 16:00
LKS POLONIA Andrzejów 3:0 Czarni Smardzew LKS Polonia ŁÓDZ ANDRZEJÓW ( Łódź-Widzew, Rokicińska 450 )
83' DAWID BORS
43' TOMASZ KRAJEWSKI
11' DAWID BORS
79' JAKUB SZUMSKI
55' DAMIAN MAĆKOWIAK
38' Jan Karp
38' Jan Karp
37' JAKUB SZUMIGAJ
21. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2022 18:00
LZS Justynów 2:1 Czarni Smardzew LZS Justynów (Justynów, Główna 82)
24' Damian Pietrasiak
45'+1 Tomasz Niżnikowski
35' Przemysław Wilk
63' DOMINIK DUBIAHO
48' MAREK RÓŻALSKI
45'+1 JAKUB SZUMSKI
14' Krzysztof Kukieła
16. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 16:00
LKS Gałkówek 3:0 Czarni Smardzew Stadion Leśny ( Gałków Duży, Główna 183 )
90'+3 ŁUKASZ MODRANKA
47' ŁUKASZ MODRANKA
43' ŁUKASZ MODRANKA
72' SEBASTIAN ROSIŃSKI
35' DAWID BARAN
9' Michał Bocheński
18. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 16:00
Czarni Smardzew 1:0 LKS Sokół Popów Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
42' DOMINIK DUBIAHO
90'+3 PIOTR SĘDZIKOWSKI
86' Przemysław Gibała
82' Adam Gibała
83' Adam Gibała
83' Adam Gibała
75' ERYK SZAFRAN
53' Marcin Ferenc
51' FILIP RACZYŃSKI
44' BARTŁOMIEJ GRZYB
17. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2022 16:00
Czarni Smardzew 3:1 Zjednoczeni II Stryków Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
62' Łukasz Lubiński
40' Krzysztof Kukieła
26' Maciej Ferenc
15' Damian Pietrasiak
90' MARCIN KONIECZNY
15. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 03/2022 15:00
KKS Koluszki 1:0 Czarni Smardzew Koluszkowski Klub Sportowy ( Koluszki )
39' Jakub Sztuka
90'+4 MAREK RÓŻALSKI
78' Jacek Jankowski
22' ADAM GROBELNY
18' Krzysztof Grzelak
14' Krzysztof Kukieła
14. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2021 16:00
Victoria Łódź 2:0 Czarni Smardzew Boisko ChKS w Łodzi ( Łódź-Górna, Kosynierów Gdyńskich 18 )
55' MARCIN KUJAWA
25' KRZYSZTOF SOBIESKI
83' Krzysztof Kukieła
37' Wojciech Trawiński
27' DAWID BARAN
54' DAWID BARAN
54' DAWID BARAN
13. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2021 11:00
Czarni Smardzew 4:1 Kalonka Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
74' Paweł Koliński
56' BORYS JÓŹWIAK
52' DAWID BARAN
30' DAWID BARAN
22' Damian Pietrasiak
40' MARCEL BRYL
82' Tomasz Łuczak
67' RAFAŁ GANITA
45' Damian Pietrasiak
12. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2021 16:00
Huragan Swędów 1:4 Czarni Smardzew Swędów ( Swędów, Główna 31 )
90'+1 BORYS JÓŹWIAK
73' BORYS JÓŹWIAK
23' Tomasz Bogdański
15' BORYS JÓŹWIAK
68' Piotr Rogala
79' Maciej Ferenc
40' ŁUKASZ BUŁACIŃSKI
9. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 13:00
Czarni Smardzew 2:6 LKS POLONIA Andrzejów Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie (Rosanów, Długa 92)
84' DAWID BORS
82' MACIEJ KOPA
74' DAWID BORS
63' DAWID BORS
42' DAWID BORS
30' TOMASZ KRAJEWSKI
71' Krzysztof Kukieła
69' Krzysztof Kukieła
64' GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK
8. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 16:00
Błękitni Dmosin 1:4 Czarni Smardzew Dmosin Drugi 1 , 95-061 Dmosin
81' Tomasz Łuczak
90'+2 Tomasz Grodzki
44' Krzysztof Kukieła
6' Krzysztof Kukieła
59' PATRYK KLIMCZAK
88' Yurii Sklianchuk
34' MARIUSZ SUPERA
7. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 13:00
Czarni Smardzew 1:0 MKP Boruta II Zgierz Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie (Rosanów, Długa 92)
41' Krzysztof Kukieła
66' JAKUB SZUMSKI
90' Tomasz Grodzki
60' MICHAŁ ZIELIŃSKI
57' KACPER BEDNARSKI
55' OLIWIER RĄCZKIEWICZ
33' ŁUKASZ BUŁACIŃSKI
18' BARTOSZ PIETRZAK
6. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 16:00
Czarni Smardzew 5:2 LKS Gałkówek Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
19' JAKUB SZCZEPANIAK
18' JAKUB SZCZEPANIAK
78' Karol Osiecki
72' ADAM MATUSZEWSKI
65' Karol Osiecki
45' Krzysztof Kukieła
36' RAFAŁ GANITA
87' Maciej Złotocha
79' KAROL RECZULSKI
73' Tomasz Bogdański
52' Marcin Ferenc
50' Kamil Karpiński
25' ADAM MATUSZEWSKI
10' ŁUKASZ BUŁACIŃSKI
5. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2021 15:00
LKS Sokół Popów 0:6 Czarni Smardzew Stadion Gminny w Bielawach ( Bielawy )
80' Krzysztof Kukieła
75' Krzysztof Kukieła
72' MAREK RÓŻALSKI
42' Krzysztof Kukieła
37' RAFAŁ GANITA
27' Kamil Kopera
4. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 16:00
Czarni Smardzew 2:2 LZS Justynów Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
75' Przemysław Wilk
33' Krzysztof Kukieła
22' Tomasz Wachowiec
10' Damian Pietrasiak
90'+7 ADRIAN MARCINIAK
90'+6 Łukasz Kornacki
73' Maciej Złotocha
66' Kamil Kopera
60' OSKAR BŁASZCZYK
39' Przemysław Wilk
3. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 17:00
Zjednoczeni II Stryków 3:4 Czarni Smardzew LKS Struga Dobieszków (Dobieszków 63A)
71' Damian Pietrasiak
54' Damian Pietrasiak
45' Kamil Kopera
43' DAWID BARAN
24' ROBERT SOBCZAK
19' ROBERT SOBCZAK
6' Tomasz Zawadzki
78' DAMIAN MORACZEWSKI
69' ROBERT SOBCZAK
53' KAMIL SINIARSKI
40' JAKUB MALCZEWSKI
28' RAFAŁ GANITA
10' Kamil Kopera
2. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności