APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | E2

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 71
Stracone bramki 140
E2 Orlik
24 06/2021 18:00
60'+1 Marcel Dardziński
58' Maciej Hulboj
47' MARIA KOENIG
43' Wiktor Knosała
30' Adrian Chudak
27' Adrian Chudak
11' Maciej Hulboj
50' Mateusz Kandzia
15' Paweł Śliwiok
10' Mateusz Kandzia
6' Mateusz Kandzia
11. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 06/2021 18:00
KS ROZWÓJ KATOWICE 16:4 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE KOLEJARZ KATOWICE ( Katowice, Alfreda 1 )
20' Paweł Śliwiok
18' Paweł Śliwiok
48' Krzysztof Szewczyk
10' Mateusz Kandzia
50' FILIP PAWLIK
44' FILIP PAWLIK
25' FILIP PAWLIK
13' FILIP PAWLIK
36' Kamil Macioł
34' Kamil Macioł
23' Kamil Macioł
31' Yunos Hajji
60' Borys Lewandowski
19' Borys Lewandowski
55' ADAM TUNKEL
51' Olaf Bosowski
26' Antoni Krenczyk
54' Olaf Bosowski
15' Paweł Tataruch
39' JAN WAWRO
10. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 06/2021 16:00
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 0:22 GKS GIEKSA III KATOWICE S.A. Boisko Park Pszczelnik ( Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
60' TOMASZ MIKŁASZ
58' CYPRIAN DULEWSKI
53' JAN KOZŁOWSKI
52' JAN KOZŁOWSKI
51' JAN KOZŁOWSKI
50' JAKUB DOMAGAŁA
43' WIKTOR KOŚMIDER
37' WIKTOR KOŚMIDER
34' Jan Nowicki
32' WIKTOR KOŚMIDER
31' Jan Nowicki
25' EMIL ŚWIERKOT
22' WIKTOR KOŚMIDER
19' WIKTOR KOŚMIDER
14' EMIL ŚWIERKOT
12' EMIL ŚWIERKOT
11' EMIL ŚWIERKOT
10' JAN KOZŁOWSKI
8' JAN KOZŁOWSKI
7' PATRYK KRZYŻANIAK
6' JAN KOZŁOWSKI
4' Robert Wolanin
18. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 06/2021 16:00
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 14:3 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich ( Siemianowice Śląskie, Mikołaja 3 )
39' Paweł Śliwiok
38' Mateusz Kandzia
5' Mateusz Kandzia
60' Nikodem Woźniak
58' Paweł Michalik
56' Patryk Durłak
52' Bartosz Tabaka
45' Jakub Żerdziński
40' Bartosz Tabaka
33' FILIP WIŚNIEWSKI
28' Paweł Michalik
13' FILIP WIŚNIEWSKI
10' FILIP WIŚNIEWSKI
9' Bartosz Tabaka
8' FILIP WIŚNIEWSKI
6' Jakub Żerdziński
1' Paweł Michalik
17. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 05/2021 16:00
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 8:7 LKS UNIA II KOSZTOWY Boisko Park Pszczelnik ( Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
59' Marcel Krawczyk
53' Mateusz Kandzia
51' Marcel Krawczyk
49' Marcel Krawczyk
48' Marcel Krawczyk
40' Mateusz Kandzia
36' Mateusz Kandzia
36' Krzysztof Szewczyk
33' Milan Sosnowski
30'+2 Mateusz Kandzia
28' Milan Sosnowski
20' Mateusz Kandzia
8' Mateusz Kandzia
3' Milan Sosnowski
1' Krzysztof Szewczyk
16. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 05/2021 13:00
BKS SPARTA KATOWICE 18:3 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE RAPID ( Katowice, Jana Nepomucena Stęślickiego 6 )
60' Dominik Szorn
57' Dominik Szorn
58' Grzegorz Rapca
52' Hubert Bromboszcz
46' Ksawery Sierżęga
41' Jakub Krzesak
39' Grzegorz Laszczyk
35' Hubert Bromboszcz
34' Jakub Krzesak
29' Natan Pająk
24' Jakub Krzesak
21' Jakub Krzesak
15' Jakub Krzesak
14' Jakub Krzesak
14' Jakub Krzesak
12' Hubert Bromboszcz
6' Ksawery Sierżęga
5' Krzysztof Szewczyk
4' Jakub Krzesak
3' Ksawery Sierżęga
2' Grzegorz Laszczyk
15. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 05/2021 16:00
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 10:1 KATOWICKIE SKF RED BOX Boisko Park Pszczelnik ( Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
28' Dawid Pawlica
60' Dominik Szorn
57' Krzysztof Szewczyk
56' Krzysztof Szewczyk
55' Mateusz Kandzia
54' Krzysztof Szewczyk
44' Filip Tomanek
30' Paweł Śliwiok
13' Mateusz Kandzia
10' Krzysztof Szewczyk
6' Oskar Wargacki
14. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2020 15:30
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 4:9 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Boisko Park Pszczelnik (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
49' Paweł Śliwiok
33' Paweł Śliwiok
19' Dominik Szorn
58' Krzysztof Szewczyk
52' Patryk Durłak
53' Nikodem Woźniak
51' FILIP WIŚNIEWSKI
35' Bartosz Tabaka
23' Bartosz Tabaka
10' Bartosz Tabaka
2' Karol Pietrek
37' Paweł Michalik
11' Paweł Michalik
8. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2020 13:00
LKS UNIA II KOSZTOWY 9:2 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE UNIA Kosztowy (Mysłowice, Ignacego Paderewskiego 4)
8' Mateusz Kania
23' Borys Belica
7' Borys Belica
59' Tomasz Deinek
37' Marcel Krawczyk
33' Marcel Krawczyk
6' Marcel Krawczyk
48' Filip Rotko
3' Filip Rotko
55' Paweł Śliwiok
50' Paweł Śliwiok
7. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2020 15:30
56' Krzysztof Szewczyk
53' Krzysztof Szewczyk
51' Krzysztof Szewczyk
36' Krzysztof Szewczyk
16' Krzysztof Szewczyk
13' Krzysztof Szewczyk
11' Krzysztof Szewczyk
38' Robert Wolanin
3' Robert Wolanin
55' Paweł Śliwiok
20' Szymon Stachowiak-Walczak
15' Bartosz Cichy
28' Tymoteusz Brzeziński
47' Mateusz Burdzy
41' Jakub Wołk-Jankowski
6. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2020 15:30
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 13:2 APN KATOWICE Boisko Park Pszczelnik (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
16' Filip Tomanek
4' Filip Tomanek
56' Oskar Wargacki
50' Oskar Wargacki
2' Oskar Wargacki
13' Dominik Szorn
39' Krzysztof Szewczyk
31' Krzysztof Szewczyk
26' Krzysztof Szewczyk
59' Wiktor Oziębłowski
30' Wiktor Oziębłowski
11' Mateusz Klacka
9' Mateusz Klacka
44' Igor Bronowicki
25' Igor Bronowicki
3. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2020 15:30
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 0:16 KS ROZWÓJ KATOWICE Boisko Park Pszczelnik (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik )
38' Jakub Stańczyk
37' Jakub Stańczyk
35' Yunos Hajji
51' Kamil Macioł
45' Kamil Macioł
52' Olaf Bosowski
47' Borys Lewandowski
13' Borys Lewandowski
5' Borys Lewandowski
33' Antoni Krenczyk
22' Antoni Krenczyk
58' Yunos Hajji
50' Yunos Hajji
29' FILIP PAWLIK
9' FILIP PAWLIK
40' Paweł Tataruch
1. kolejka
Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności